İletişim Bilgileri

Eskom Kompresör Servis & Satış

  • Yetkili Kişi: Serdar Temiz
  • Telefon numarası: 00 90 541 534 01 31
  • Adres: Halkalı Mer. Mah., Küçükçekmece, Ankara, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

ESKOM SERVIS&BAKIM

KOMPRESÖR, KURUTUCU SERVİS VE BAKIM SEKTÖRÜNDE LİDER OLAN FİRMAMIZ YAPTIĞI TÜM İŞLERDEKİ VERDİĞİ GÜVEN KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ŞARTLARINI YAKALAYIP SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK VE KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ KALİTE POLİTİKAMIZ OLARAK BENİMSEMİŞTİR.
Kompresörünüzü güvenilir ellere emenat ediniz…
Servis işlemlerindeki alt yapısını Türkiye ve Avrupa normlarına uygun olarak oluşturan Eskom Kompresör Servis bunun için teknik personelini Uzman Mühendis ve Teknikerlerden oluşturmuştur. Teknik personelimiz her biri kendi alanında bir çok kuruluşun takdir belgesini ve uzmanlık sertifikalarını kazanmış CE, ISO ve TSE normlarında hizmet verebilecek kapasite yapısındadır.
Kalitesi referansları ile sabitleşmiş olan Eskom Kompresör Servis kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır. İşlem yaptığı her alanda vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz yerine getiren kalite standardını daima yüksek tutan her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan Eskom Kompresör Servis müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir.
Zamanında bakımları yapılmayan kompresörlerde elektriğin fazla kullanımı ve verimsiz hava debisi gibi problemler oluşmaktadır. Eskom komresör olarak müşterilerimizin çağrısı haricinde firmamızca belirlenen periyodik bakımlar gerçekleştirilir bu sayede kompresörünüz için hava debisi yetersizliği ve elektrik masrafları gibi problemler giderilmiş olur. Kompresör kullanımı hariç bulunduğu ortama uygun olarak dekore edilmelidir. Kurulum için gerekli olan ihtiyaçları belirleyen personelimiz kompresörün bulunduğu ortama en uygun hale getirerek modernizasyon işlemlerini bulunduğu ortama en uygun şekilde tamamlamaktadır.
Bizler kompresörcülüğün bir anlamda birikim ve tecrübe ile kaliteli personel faktörü olduğuna, ve en küçük bir aksamanın enerji ve kaynakların israfına neden olabilceğine inanıyoruz. Hizmetimizin kalitesini, bölgemizin bir ucundan diğer ucuna kadar en kısa sürede ulaşan servis ağımızla kanıtlamaktayız

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Serdar Temiz
Web Sitesi: http://kompresorservis.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: Eskom Kompresör Servis & Satış
Şirket Türü: Hizmet şirketi
Adres: Halkalı Mer. Mah., Küçükçekmece, Ankara, Türkiye
Telefon Numarası: 00 90 541 534 01 31
Personel Sayısı: 5 kişiden az

Şirket Türü ve Sermayesi

Kuruluş Yılı: 2010
Tüzük Sermayesi: 50 bin — 200 bin TL
Şirket Türü: Şahıs şirketi